Týždeň podľa Terezy
TPT
a) na západe nič nového - mierotvorca Dony stále vyhráva nad Iránom, Hormuzs stále nefunguje a aby sme nepanikárili, médiá radšej o tom veľa nediskutujú
b) Ukrajina vyhráva nad Ruskom a keď ju prestanú SŠA ignorovať, určite vyhrá. A keby nie, treba miestami zaprovokovať, aby ľud Eurosojuzu neskĺzol do mentálneho nastavenia amerického ľudu, ktorému je Ukrajina úplne ukradnutá
c) Eurosojuz zatiaľ v panike netuší, čo by mal urobiť. Keďže zásobníky energosurovín sa vyprázdňujú a konkurencieschopnosť polostrova na západ od Číny sa rovná nule, zvažuje, že by predsa len tá ruská ropa nemusela byť až tak krvavá. Samozrejme sa pri tom nezabúda chystať na vojnu s Ruskom (teoreticky a provokačne), ktoré na nás tak o 2 - 5 rokov zaútočí.
d) Slovenská koalícia sa tvári, že vládne a na všetko, čo dodrbe povie, že to tak vlastne chcela. Prípadne vytiahne Danka, aby nás zabavil svojim nekonečným egom. Gratulujem k úspešnému vládnutiu
e) Slovenská opozícia je tak neschopná, že miesto riešení radšej zosobáši poslanca Saba s nejakým típkom, aby ukázala, aký sme nedemokratický štát. A aby nebolo vidieť, aký je líder opozície jednoduchý, zásadne ho posielajú do diskusie s koaličným guru Dankom... tam sa to v diskusii stratí
f) cyklista Maroš t. č. nebicykluje, preto pre nás žiadne nové správy nemá... alebo už všetko vyriešil a my máme luxusný materiálno-právny štát. Teraz neviem...
